Ultralab & syn

Jsme profesionální zpracovatelská fotografická laboratoř, která dokáže vyhovět všem požadavkům amatérských i profesionálních fotografů. Umožňuje to její vybavení a praktické zkušenosti, znalosti a dovednosti jejích zaměstnanců.

O společnosti


Jsme profesionální zpracovatelská fotografická laboratoř.O NÁS

Firma ULTRALAB & syn, s.r.o. vznikla na základě místa na trhu v roce 1992 jako tři zpracovatelské laboratoře, umístěné v Praze 2 naproti rozhlasu, v Praze 6 v Dejvicích a ve Vladislavově ulici v Praze 1. Jak postupem času docházelo v souvislosti s postupnou digitalizací k omezování požadavků na zpracování filmů a výrobu fotografií, došlo i v této firmě k redukci jejích provozoven. V roce 2005 zůstala již pouze jediná a to ve Vladislavově ulici. V tomto roce se původní majitel dohodl s firmou light Q, s.r.o. a provozovna ULTRALAB & syn, s.r.o. přešla pod správu firmy light Q, s.r.o. Od té doby se mnohé změnilo. Došlo k výměně a redukci zaměstnanců a současně i rozšíření sortimentu nabízených služeb. Kromě klasického programu vyvolávání filmů a zpracování fotografií z filmů se nabídka rozšířila o digitalizaci, velkoformátový tisk, profesionální zpracování ČB fotografie a zpracování úzkých ČB kinematografických filmů. Rozšířila se i stávající nabídka zpracování inverzních filmů až do velikosti formátu 8x10" (20,3 x 25,4 cm). Změnilo se vybavení, přibyly barevné vyvolávací automaty a jeden minilab pro zpracování hromadných zakázek. Postupná modernizace a obměna stávajícího strojního vybavení probíhá trvale.

Proč s námi

Laboratoř již od roku 1999 splňuje přísná kritéria pro držení značky kvality

Tento partnerský program Vám zaručí stálou kvalitu a péči o Vaše zakázky na nejvyšší možné úrovni. Všechny důležité parametry strojů jsou průběžně kontrolovány.

Technické vybavení


Technické vybavení splňuje nejmodernější požadavky na kvalitu, rychlost, spolehlivost a ekologii. Všechny prostředky jsou průběžně modernizovány tak, abychom uspokojili co nejvyšší nároky - přání našich zákazníků.