Podpora

Příprava souborů

Tato sekce se věnuje návodům na přípravu souborů pro následnou výrobu zvětšenin na našich strojích. Není nutné, abyste své soubory připravovali dle těchto rad, ale umožní Vám to větší kontrolu nad výsledkem.


Barvové profily

Barvové profily jsou datové soubory,ve kterém jsou popsány možnosti daného zařízení (např. tiskárny, skenery, monitory a jiné).


Kalibrace

Korekční tabulka je digitální fotografie, která je smontována z několika barevně výrazných objektů a z gradientu šedých a barevných odstínů. Může Vám pomoci ke zjištění odchylky mezi barevností našeho výstupu (fotografiemi z digitálních minilabů) a barevnosti Vašeho monitoru.


Přiobjednávkový list

Nabízíme ke stažení přiobjednávkový list k zakázkám z negativu a diapozitivu. ZDE.


FTP přístup

Služba FTP přístup je určena pro dlouhodobé zákazníky/profesionály s dobrou znalostí počítačové techniky. Zákazníkovi po dohodě přidělíme bezplatně prostor na našem serveru, na který bude moci přenést svá data pro tisk. Přístup je z hlediska spolehlivosti a rychlosti zdaleka nejkvalitnějším řešením vzdálené objednávky na fotopráce. Po nahrání (uploadu) zákaznických dat na server nám zákazník zašle jednoduchý e-mail popisující jeho zakázku (Šablona této zprávy je k dispozici níže).