Fotopráce

Fotografie o velikostech 9x13 až 30x45

K výrobě zvětšenin jsou používány stroje Fujifilm Frontier 5500 a 5700R. Je možné zvolit různé zvětšeniny a využít odlišných služeb jako je automatická retuš poškrábaných negativů nebo korekce jevu červených očí. Podrobněji se o tomto tématu můžete informovat v odkazu vybavení. Na stroji jsou zpracovávány zakázky z barevných i černobílých negativů, diapozitivů (kinofilmy včetně panoramat, 6x4,5 až 6x9), a také zakázky z datových médií a ze skenovaných fotografií (služba foto z fota). Výroba indexprintů** je možná taktéž ze všech předloh a zvětšuje se na různé formáty.

 

Ceník

Negativní proces CN 16l/C-41

Laboratoř disponuje Film Procesory FUJIFILM FP 363 SC, které dovolují vyvolávání středního i kinofilmového formátu ve dvou drahách. Procesory umožňují převolávání negativů(push proces - zvýšení teploty vývojky, max +1). Proces trvá cca 10 minut.

 

Ceník

Pozitivní proces PRO 6/E-6

Průběhový Film Procesor NORITSU QSF R410L-3C s vyvolávacím procesem PRO 6/E-6. Zpracovává kinofilm a střední formát ve dvou drahách. Užitím chemie značky FUJIHUNT jsme Vám nabídli možnost volby, neboť jsme zatím mezi profesionálně zaměřenými laboratořemi v Praze jediní, kteří tuto chemii v procesu PRO 6 (ekvivalent k E-6) používají. Procesor umožňuje převolávání pozitivů (push proces - snížení rychlosti procesu vyvolávání, max. +2,5). Minimální doba procesu je 55 minut, vč. sušení. Každodenní kontrolou testovacích stripů s použitím vlastního denzitometru zaručujeme stabilní vysokou kvalitu procesu.

 

Ceník

Černobílý proces Ilford Ilfolab FP40

Profesionální průběhový stroj Ilford Ilfolab FP40 pro volání klasických černobílých filmů probíhá v kvalitní vývojce Ilford Ilfotec RT RAPID a stejně jako ostatní služby - na profesionální úrovni.

Velkoplošný tisk

Ploteru EPSON STYLUS P 800 dovoluje velkoformátový digitální tisk až do velikosti 1,1m x 8m. Tiskárna splňuje předpoklady pro fotografický tisk díky využití nejmodernějších technologií a značkového fotopapíru  Hahnemuhle a Tetenal. naše video

Skenování na stroji Frontier

Skenování probíhá na filmovém skeneru stroji FUJIFILM FRONTIER. Je možné zvolit různé rozlišení (kvalitu) dat, a to od nejmenšího rozlišení, určeného pro internetové použití, až po největší rozlišení vhodné pro tiskové a archivační účely.

Terminál ORDER-IT

V laboratoři naleznete samoobslužný terminál pro objednávku fotografií z Vašeho média bez nutnosti komunikace s obsluhou laboratoře. Můžete si sami vybrat, jaké fotografie budete chtít zpracovat. Můžete u nich provést základní úpravy. Po dokončení přípravy zakázky Vám systém vypočítá cenu, takže dopředu víte, kolik zaplatíte. Zachováte si tak naprostou kontrolu nad zpracováním Vašich fotografií. Ovládání terminálu vyžaduje pouze minimální znalosti počítačové techniky. Terminál ORDER-IT umožnuje expresní tisk.

Plošné skenování na skenerech EPSON

V laboratoři je k dispozici kvalitní skener pro naskenování plošné předlohy (včetně transparentní) do velikosti A4+.Produkty

Kalendáře

Vytvořte si fotokalendář z vlastních fotografií

Fotokalendář Vám bude dělat radost 365 dnů v roce. V naší nabídce naleznete klasické závěsné kalendáře a to do formátu až 30x45cm, ale také i stolní kalendáře ve formátech 15x30cm a 13x26cm. Všechny fotografie jsou zpracovávány na velice kvalitní fotografický papír Crystal Archive Digital Paper Type DPII firmy FujiFilm, samozřejmě s volbou povrchu v lesklé nebo matné variantě.

Ceník Fotokniha

Mějte ty nejkrásnější vzpomínky vždy pěkně po ruce! V počítači se na ně brzo začne „prášit“, a zapadnou spolu s desítkami dalších fotografií! Není nad to, si společně v klidu otevřít moderně zpracovanou fotoknihu, které Vám bude ty nejkrásnější chvíle stále připomínat! :) Fotokniha má zkrátka šmrnc, kterému digitální fotografie jen stěží mohou konkurovat!

 

Více informací  CeníkFotopotisk

Originální dárky nejen na Vánoce, ale vhodné i jako dárek k narozeninám, ke svátku i k výročí. Zapomněli jste na dárky k narozeninám, k Valentýnovi, ke svátku, k výročí pro Vaše blízké? Do druhého dne můžete mít od nás skvělé originální puzzle a další fotodárky s vlastním potiskem z fotografie, obrázku, grafiky. Nabízíme skvělé originální dárky - fotodárky nejen na Vánoce, ale vhodné i jako dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí ... Dárky jsme schopni při objednání do 10:00 zhotovit a odeslat tentýž den a doručit do 24 hod. Takže v případě, že jste si vzpomněli na narozeniny, svátek nebo na Vánoční dárek pro Vašeho blízkého na poslední chvíli, tak je možné obdržet dárek již druhý den! Stačí jen vybrat požadovaný potisk a objednat! Taktéž nabízíme reklamní potisk puzzle, obrázků, hrnků, podložek a triček. viz ceník služeb

 

Více informací  CeníkMagnetka z fotografie

Výzdobu Vaší ledničky, mohou tvořit naše fotomagnetky, na kterých budou Vaše nezapomenutelné vzpomínky.

 

Ceník