Zapojili jsme se do globálního projektu firmy FUJI– WONDER PHOTO SHOP concept by FUJIFILM

Součástí zapojení do tohoto projektu byla kompletní rekonstrukce interiéru provozovny, byl instalován kompletně nový SW pro minilaby Fuji Frontier, nový samoobslužný kiosek FUJI – Order It 10, který nabízí mnoho alternativ na výrobu fotografií, koláží, záložek do knih, apod. Provozovna bude prezentovat kompletní laboratorní, fotografické + dodatkové služby za použití posledních SW a technologií FUJI. Rozšířila se stávající nabídka zpracování inverzních filmů až do velikosti formátu 8x10" (20,3 x 25,4 cm). Součástí nabízených služeb je nabídka různých dárkových fotoproduktů – magnetky, trička, polštáře, a další. Pro fotografie nabízíme rámování, adjustaci a další služby ve spolupráci s firmou Nielsen a dalšími.

Součástí zapojení do tohoto projektu byla kompletní rekonstrukce interiéru provozovny, byl instalován kompletně nový SW pro minilaby Fuji Frontier, nový samoobslužný kiosek FUJI – Order It 10, který nabízí mnoho alternativ na výrobu fotografií, koláží, záložek do knih, apod. 

Provozovna bude prezentovat kompletní laboratorní, fotografické + dodatkové služby za použití posledních SW a technologií FUJI. Rozšířila se stávající nabídka zpracování inverzních filmů až do velikosti formátu 8x10" (20,3 x 25,4 cm). Součástí nabízených služeb je nabídka různých dárkových fotoproduktů – magnetky, trička, polštáře, a další. Pro fotografie nabízíme rámování, adjustaci a další služby ve spolupráci s firmou Nielsen a dalšími.